IED Jewellery Design - Takı Tasarımı Yaz Okulu

Mücevher/Takı Tasarımı Yaz Okulu

Pratik ve teorik derslerle takı tasarımı koleksiyonu tasarlamak ve yaratmayı amaçlayan bu program ayrıca 2009 - 2010 takı ve mücevher tasarımı trendlerini de analiz eder. Konsept fikrinden başlayarak bir mücevher tasarlamak için gerekli tüm teknikleri kapsayan bu programı İtalya'da Eğitim de uzman Firenze Yurtdışı Eğitim Danışmanları tarafından takı tasarımı ile ilgili çalışmalar yapanlara ve moda tasarım alanında eğitim alan öğrencilere önerilmektedir.

Takı koleksiyonu Projesi
Her öğrenci konsept, eskiz ve ürün tanımı aşamalarından oluşan projeler hazırlayacaktır. Her koleksiyon aşağıdaki parçalardan 5'i ile oluşmaktadır. Yüzük, küpe, bilezik, saat, küpe veya kolye ek aksesuarı, taç, metal moda aksesuarı ve lüks öğeler.

Trendler
Trendleri önceden hissetme ve analiz etmek için gerekli araştırmaların yapılması ve İtalyan fuarlarında yer alan kumaşların , materyallerin , stillerin, hayat tarzlarının bilgisinin toplanarak tasarımlarda kullanılması

Mücevher Modelleme
3 boyutlu tasarımlar için 3D Rhinoceros üzerine yoğunlaşmış bir eğitim.

Final Proje
Hazırlanan koleksiyonların sunumu

Süre: 3 hafta

Yer: Milano
Tarih: 28 Haziran - 16 Temmuz
Dil: İngilizce
Ücret:
Okul: 2100 EU
Konaklama: 1000 EU
Tam Paket: 3100 EU


Tam Paket: Eğitim, tercüme, konaklama hizmetleri ve şirket ziyaretlerini içerir.

Konaklama:Öğrenciler şehir içinde bulunan apart otellerde konaklayacaklardır. Odalar çift kişiliktir ,iki yatak, banyo, mutfak ve havalandırma mevcuttur.Tek kişi kalma talepleri erken kayıtlarda ekstra ödeme ile karşılanabilir.

Kayıt işlemleri : Firenze Eğitim Danışmanlığı tarafından ücretsiz olarak takip edilir.

Son Kayıt Tarihi: Tavsiye edilen son kayıt tarihi Nisan sonudur. Programda yer olması durumunda daha ileriki tarihlerde de kayıt alınabilir.

Ödeme: Ödemeler, başvurumuz okul tarafından kabul edildikten sonraki 5 iş günü içinde yapılırVize işlemleri için lütfen Firenze Eğitim Danışmanlığından bilgi alınız.

Başvuru: Firenze Eğitim Danışmanlık
M.E.B İtalyanca ve İspanyolca Dil Merkezi
Bağdat Caddesi Yener apt. 374 / 5 Şaşkınbakkal - İstanbul
tel 216 3022455 fax 216 3025448
e-mail: firenze@firenze.com.tr
http://www.firenze.com.tr/

Hiç yorum yok: